Bitcoin przewyższa $9,150 Dziś 8:35 208 José Rodríguez Bitcoin rozpoczął dzień z pozytywną dynamiką

W czasie prasy, największa kryptokurcja według market cap jest notowana na poziomie 9.201,05$ (+1.28%), według CoinMarketCap. Wykres pary transakcyjnej USD/BTC od EXANTE Ze swojej strony, Ethereum urosło do $232.19 (+2.18%), podczas gdy XRP wzrosło o 2.29% i obecnie wynosi $0.18. Mówi zespół analityków FxPro: „Po krótkim spadku poniżej 9.000 dolarów, Bitcoin po raz kolejny zwrócił uwagę kupujących, którzy zepchnęli kryptonim do 9.100 dolarów. Należy zauważyć, że jego wolumen obrotów znacznie spadł, trend ten jest widoczny od końca maja.

Tak więc dzienny wolumen obrotu największego krypto na rynku spadł z 30B dolarów do obecnych 13B dolarów. Szanse na wzrost krypto są coraz bardziej odległe, podczas gdy próby testowania poziomu 9000 dolarów są coraz częstsze. Niskie zainteresowanie inwestorów rynkiem, sprzedaż walut przez górników w celu utrzymania rentowności, zwiększone szanse na drugą falę epidemii koronaawirusa, a także niepewne perspektywy dla rynku akcji mogą doprowadzić do stałego spadku na rynku kryptograficznym.

Wskaźnik chciwości i strachu pozostaje w obszarze „strachu“ bez istotnych zmian w ciągu ostatniego tygodnia. Rynek kryptoński zwolnił w oczekiwaniu na zwiększoną zmienność Bitcoinów, jednak obecnie jest oczywiste, że niepewność może prowadzić do anemicznej dynamiki na rynku przez długi czas“. Zgodnie z rankingiem CoinMarketCap, 9 walut w pierwszej 10-tce jest w kolorze zielonym.

Jeśli chodzi o limit rynkowy dla wszystkich walut wymienionych w CoinMarketCap, to pozostaje on na poziomie 264 597 766 444 USD. Subskrybuj nasz kanał Telegram, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami kryptograficznymi i blokowymi.